کد خبر : 1934
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 18:49

اعلام حمایت جنبش کارگران عدالتخواه از دکتر سعید محمد

اعلام حمایت جنبش کارگران عدالتخواه از دکتر سعید محمد

ما كارگران از گذشته تاکنون به طور منظم و مستمر برای بهبود وضع مسائل اقتصادي و راه های برون رفت از بحران ها، دغدغه و تنگناهای حوزه كارگري، از روساي جمهوري و كانديدهاي مختلفي تصميم بر حمايت داشته ايم كه با بررسي برنامه هاي آنها به جمع بندي عكس آن رسيديم. بسي جاي تاسف زيرا

ما كارگران از گذشته تاکنون به طور منظم و مستمر برای بهبود وضع مسائل اقتصادي و راه های برون رفت از بحران ها، دغدغه و تنگناهای حوزه كارگري، از روساي جمهوري و كانديدهاي مختلفي تصميم بر حمايت داشته ايم كه با بررسي برنامه هاي آنها به جمع بندي عكس آن رسيديم. بسي جاي تاسف زيرا در كارگزار انتخابات به قشر كارگر صرفا به عنوان ابزار تبليغاتي نگاه مي شود.
اكنون با ورود رسمي دكتر سعيد محمد، به عنوان پرچم دار بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي و آيينه دار عدالت و مبارزه با فساد، تصميم ما كارگران باتوجه به برنامه هاي ايشان و درك درست از دغدغه هاي موجود براي جامعه كارگري به عنوان موضع رسمي، حمايت از دكتر سعيد محمد است.
در این روند با توجه به نیازها، مسائل و ضرورت های پیش رو با رأی توده هاي مختلف جامعه كارگري، برپایه خرد جمعی به طرح حمايت از ايشان انجاميد. زيرا تغير در سبك زندگي كارگران نياز به عمل دارد و نه شعار.
خوشبختانه با اقدام فداکارانه و مقتدرانه دكتر سعيد محمدي در ثبت نام رياست جمهوري ١٤٠٠، قشر قابل توجهي از جامعه كارگري در آستانه امید، اعتماد، شور و نشاط تازه ای قرار گرفت که تحقق حماسه سیاسی را نوید مي دهد.
در این شرایط كنوني ايران، كارگران مهم ترین سرمایه اجتماعی كشور هستند كه اميد داريم با مديريت تخصصي و كارامد دكتر محمد نسبت به حفظ و تداوم اجماع به وجود آمده و تقويت ظرفیت ملی، فراگیری مرکب از تمامی تحول خواهان و دلسوزان کشور براي انتخاب ايشان شكل گيرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.