کد خبر : 2046
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 - 10:31

حمایت جمع کثیری از بانوان استان های کشور از دکتر محمد

حمایت جمع کثیری از بانوان استان های کشور از دکتر محمد

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، بانوان استان های مختلف ایران زمین ضمن بیان دغدغه های خود و انتظاراتی که از رئیس جمهور آینده دارند، حمایت خود از دکتر سعید محمد را در کنار ضروت حضور قدرتنمند در انتخابات، اعلام کردند. بانوان جهرمی، با بیان اینکه کشور در شرایط حساسی از حیث داخلی و بین

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، بانوان استان های مختلف ایران زمین ضمن بیان دغدغه های خود و انتظاراتی که از رئیس جمهور آینده دارند، حمایت خود از دکتر سعید محمد را در کنار ضروت حضور قدرتنمند در انتخابات، اعلام کردند.

بانوان جهرمی، با بیان اینکه کشور در شرایط حساسی از حیث داخلی و بین المللی قرار گرفته، تاکید کردند رئیس جمهور آینده می بایست مرد این میدان دشوار بوده و منافع مردم را اولویت خود و دولتش بداند، سوابق دکتر سعید محمد در مردم داری، دیانت و شجاعت نشان می دهد که او مرد این میدان سخت است.

بانوان گیلانی نیز با بیان اینکه در راستای بیانیه گام دوم انقلاب به رئیس جمهوری که روحیه تولید و سازندگی داشته باشد، نیاز دارند، اعلام کردند که در انتخابات ۱۴۰۰ از دکتر سعید محمد حمایت خواهند کرد.

زنان ایلامی نیز با تاکید بر این نکته که کشور به فردی عمل گرا و نه صرفا سیاسی کار نیاز دارد، اعلام کردند از دکتر سعید محمد که کارنامه درخشانش نشان از جهادی بودن و کارآزمودگی او دارد، حمایت می کنند و امیدوارند ایشان با استفاده از تجربیاتشان در طول حیات حرفه و کاری، بتوانند مشکلات کشور را حل کنند.

دختران و زنان شهر قدس اعم از فرهنگیان، دانشجویان و اقشار دیگر، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت در انتخابات و شکستن تحریم انتخاباتی، بیان کردند که انتخابشان در کارزار انتخاباتی پیش رو، دکتر سعید محمد است به این دلیل که ایشان واجد تمام صفاتی که مدنظر رهبری برای اداره کشور بوده، هستند.

زنان کهگیلویه و بویراحمد بر این باورند که تلاش برای رشد و پیشرفت ایران زمان و جنسیت نمی شناسد اما با شناحتی که از لیاقت و کاردانی دکتر سعید محمد دارند، در انتخابات ۱۴۰۰ به ایشان رای می دهند، زیرا تردید ندارند که منافع زنان در آینده ایران، در گروه انتخاب دکتر سعید محمد به عنوان رئیس جمهور است.

بانوان استان چهارمحال بختیاری نیز در توضیح حمایت خود از دکتر سعید محمد می گویند: «رهبر معظم انقلاب اسلامی در این برهه حساس تاریخی، علاج دردهای مزمن کشور را در برگزاری انتخابات پرشور و انتخاب اصلح می دانند و بی شک یکی از مهمترین عوامل اثر گذار بر مشارکت گسترده مردم در انتخابات حضور شخصیتی انقلابی، مردمی، همدرد، مخلص و جوان است و در این بین چه کسی شایسته تر از سرداری مخلص و مردمی چون دکتر سعید محمد، بنابراین ما بی تردید به ایشان رای می دهیم»

بانوان سیستان و بلوچستان نیز با اشاره با محرومیت تاریخی این استان اعلام کردند که نجات استان سیستان و بلوچستان از این محرومیت تاریخی، نیازمند رئیس جمهوری است که در حوزه های محرومیت زدایی، مدیر توانمندی باشد و این فرد کسی نیست جز دکتر سعید محمد.

زنان هرمزگانی ضمن تاکید بر حساسیت انتخابات ۱۴۰۰ بر این باورند که مشکلات معیشتی و اقتصادی، بزرگترین دغدغه گروه های اجتماعی از جمله زنان است، دستاوردهای دکتر سعید محمد در کار جهادی نشان دهنده توان ایشان برای حل این مشکلات است، بنابراین انتخاب اصلح انتخاب ایشان است.

بانوان قم نیز با تاکید بر اهمیت مبارزه با فساد در حفظ کیان نظام جمهوری اسلامی و عمل به منویات رهبری، اعلام کردند، دکتر سعید محمد به دلیل فساد ستیزی و داشتند روحیه انقلابی و سازش ناپذیر در مبارزه با فساد، بهترین انتخاب برای ریاست جمهوری در انتخابات ۱۴۰۰ است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.